14.MÜYAK

14.MÜYAK

'Mavi Kürenin Devleri'

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Atatürk Kültür Sanat ve Kongre Merkezi

21-22 Mart

09:00-16:00

1000+ KATILIMCI

10 ÜST DÜZEY YÖNETİCİ

SÜRPRİZLER VE DAHA FAZLASI

30+ FARKLI ŞEHİR

60+ ÜNİVERSİTE

MÜYAK HAKKINDA

    Endüstri ve Verimlilik Kulübü olarak bu yıl 14.sünü düzenleyeceğimiz Mühendislik ve Yönetim Akademisi’ni sunmaktan gurur duyarız. Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Atatürk Kültür Sanat ve Kongre Merkezi’nde , 21-22 Mart tarihlerinde, “Mavi Kürenin Devleri” temasıyla düzenleyeceğimiz 14.MÜYAK’ta sizlerle buluşmayı bekliyoruz.

   Katılım ve içerik açısından Eskişehir’in en büyük ve istikrarlı öğrenci organizasyonlarından birisi olan Mühendislik ve Yönetim Akademisi, 2006 yılından beri düzenlenmekte olup, iş dünyasının önde gelen isimleriyle öğrencileri ortak bir platformda bir araya getirerek;
• Yönetimsel anlamda bilgi alışverişinde bulunmalarını,
• Endüstriyel sorunlara grup bakış açısı ve yaklaşımıyla çözümler öne sürmelerini,
• Üniversite – iş dünyası işbirliğini sağlamayı,
• Geleceğin söz sahipleri biz gençlere Türkiye’deki ve dünyadaki güncel gelişmeleri yakından izleyebilmelerini sağlamayı,
• Aralarındaki arkadaşlık bağını kuvvetlendirmeyi amaç edinmiş, tamamıyla öğrenciler tarafından düzenlenen bir seminerler zinciridir. Bu buluşmalar sırasında, akademik dünyanın ve iş dünyasının en başarılı isimleri, söz konusu MÜYAK için belirlenmiş konuyla ilgili değerli bilgilerini sizlerle paylaşmaktadırlar.
Mühendislik ve Yönetim Akademisi olarak 14. Yılına geldiğimiz etkinliğimiz, bu yıl MAVİ KÜRENİN DEVLERİ temasını ele almayı ve önceki 13 yılda olduğu gibi bu yıl da ulaşılabilir en geniş çevreye ulaşıp, bilgi birikimi ve aktarımını en üst seviyeye taşımayı amaçlamaktadır.

   Alışılmışın dışında bir organizasyon ve sizlerin iki günü dolu dolu geçirebilmesi için, aylar önceden çalışmaya başlayarak ortaya çıkardığımız MÜYAK markasını gururla daha ileriye taşımayı amaçlamaktayız. İş dünyasının önde gelen isimlerinin ve markalarının hikayeleri, staj ve kariyer imkanları, farklı bölümlerden ve üniversitelerden öğrenciler ile tanışma fırsatı, çekilişler, hediyeler, eğlence ve ikramlar ile dolu iki gün, siz MÜYAK katılımcılarımızı bekliyor olacak.

Endüstri ve Verimlilik Kulübü