Efes Fabrika Gezisi

” 1969 yılında İstanbul ve İzmir’de iki fabrika ile çıktığımız yolculuğa, bugün Türkiye’deki 3 bira fabrikası, 2 malt fabrikası ve 1 şerbetçiotu işleme tesisi ile sektörün lideri olarak devam ediyoruz.

Türkiye’nin yanı sıra Rusya, Gürcistan, Kazakistan, Ukrayna ve Moldova’da da operasyonları bulunan, Avrupa, Orta Asya ve Orta Doğu ülkeleri başta olmak üzere dünyanın 80’den fazla ülkesinde ürünleri tüketilen, uluslararası bir şirket olarak 2012 yılında SABMiller ile stratejik ortaklık kurarak dış piyasalarda da gücümüzü artırdık. Vizyonumuz ve doğru belirlenmiş hedeflerimizle sürdürülebilir bir şekilde çalışmalarımızı sürdürürken, günümüzde satış hacmi bakımından Avrupa’nın en büyük 6’ncı ve dünyanın 14’üncü bira şirketi konumundayız.

Ülkemizde bira sektöründe birçok ilke imza atarken, günümüzde portföyümüzdeki 18 markamız ile kazandığımız pek çok kalite ve lezzet madalyasıyla uluslararası alanda adımızı tescillendirdik. Tüketicilerimizin talep ve beklentilerini ön planda tutarak, markalarımızla bira severlere zengin ürün ve ambalaj portföyü sunmaya devam ediyoruz.

Türkiye’nin yaratmış olduğu en büyük değerlerden biri olmanın bilinciyle, toplumsal sorumluluğumuzu da en üst düzeyde tutuyoruz. Anadolu Efes olarak kurulduğumuz ilk günden bu yana kurumsal vatandaş olma sorumluluğunu taşıyoruz. ”

Teknik gezilerimiz devam ediyor. İzmir’de bulunan Efes Bira Fabrikasına teknik gezimizi düzenliyoruz.

•Gezi Planı

-02:00 Kalkış

-10:00-12:00 Fabrika gezisi

-12:30 Alsancak serbest zaman

-18:30 Dönüş

*Son başvuru 27 Kasım 2017 23:59’dur.

**Etkinliğe katılım kulüp üyelerimize ücretsiz olup, etkinliğimiz kontenjanla sınırlıdır.

***Kontenjan aşımı durumunda, katılımcılar kura ile belirlenecektir.

****Geziye katılıma hak kazananların katılım durumlarını önceden vermeleri gerekmektedir. Aksi takdirde diğer teknik gezilere katılımları kabul edilmeyecektir.

Teknik geziye gitmeye hak kazanan isimler:

Endüstri ve Verimlilik Kulübü