Kayıt Hakkında

Merhaba Arkadaşlar,

8-12 Eylül tarihlerinde düzenleyeceğimiz 36. TEMÖB için çalışmalarımız tüm hızıyla devam etmekte. Bu yıl ana tema olarak sizler için “Verimlilik ve Operasyonel Mükemmelik” konusunu seçtik. Bu bağlamda alanlarında uzmanlaşmış her konuşmacımız kendi dallarında yapmış olduğu çalışmalardaki hamlelerini, aldıkları kararlarını ve bunların verimliliğe yansımaları sonucunda ortaya çıkan operasyonun mükemmelliklerinden bahsedecekler. Bir manada her oturum kendi içinde bir konusu olacak diyebiliriz. Böylelikle katılımcılar her oturum aynı konuya bağlı kalmamış olacak ve birbirini tekrar eden oturumlarla karşılaşmayacaklar.

İlk gece açılış kokteyli ile başlayacak olan etkinlik programımız 2. ve 3. günlerde seminerlerin ardından Eskişehir’in en iyi mekanlarında çok güzel zaman geçireceğimiz, tanışıp kaynaşacağımız eğlencelerimizle devam edecek. Eğlenirken yarın sabah nasıl kalkarım endişesini azaltmak için de seminerlerimiz saat 10:30 da başlayacaktır. Son gece ise her zamanki gibi “Fasıl Gecesi” ile sizleri eşsiz bir ziyafette kulübümüzün bu alanda yaratmış olduğu farkla ağırlamanın gururunu yaşayacağız.

Son günümüzde ise sizleri bir sonraki TEMÖB’de görüşmek üzere uğurlamadan önce Anadolu’nun Avrupası olan ve “2013 Türk Dünyası Kültür Başkenti” seçilen Eskişehir’de güzel bir şehir turuna davet ediyoruz.

Bütün bu etkinliklere yer almak ve sende 36. TEMÖB’ün bir parçası olmak istiyorsan durma ve harekete geç.

Peki hangi katılım türü size ne gibi ayrıcalıklar sağlıyor? Gelin hep beraber inceleyelim;

Seminer Katılımcısı:

Katılımcı ilk gün düzenlenen kokteyle, 3 gün boyunca sürecek olan seminerlerimize ve her seminer gününün öğle arasındaki yemeğe katılabilir. Katılım sayısında her hangi bir kontenjan yoktur.
* Kayıtların başladığı tarihten itibaren kayıtlar yapılmaya başlanacaktır.

Konaklamalı Katılımcı:

8-9-10-11 Eylül olmak üzere 4 gece boyunca konaklama + her günün sabahında kahvaltı
Her seminer gününün öğle arasında ve akşamında yemek
Açılış kokteylinde ve her gece düzenlenecek eğlencelere katılımının yanında içecek fişi
Son gün düzenlenecek Eskişehir turuna katılım
Katılım kontenjanı sınırlıdır.

* Kayıtların başladığı tarihten itibaren yatırılan kayıt ücreti ile kaydınız alınacak ve yeriniz ayrılmış olacaktır. Her üniversiteye ayrılan kontenjan sayısı 20 dir. Bu sayıdan sonraki kayıt olmak isteyen aynı okul öğrencileri konaklamalı katılımın kayıtlarının gidişatına göre temsilcileri tarafından bilgilendirilecektir.

Konaklamasız Katılımcı:

Konaklamalı katılımcıdan tek farkı 4 gece konaklamanın olmamasıdır.

*  Kayıtların başladığı tarihten itibaren kayıtlar yapılmaya başlanacaktır.

Konaklamanın yapılacağı otel;

http://www.buyukhotel.com/

Daha detaylı bilgi sahibi olmak ve sorularınız için lütfen bizimle iletişime geçiniz;

ylmzonat@gmail.com (AÜEMK Yönetim Kurulu Başkanı-Organizasyon Sorumlusu)

Endüstri ve Verimlilik Kulübü