Biz Kimiz ?

Son gelişmelerden haberdar olmak ve bizi daha yakından tanımak için sosyal medya hesaplarımızı takip etmeyi unutma!

Kulüp Tarihçesi

      Anadolu Üniversitesinin 52 farklı kulübünden biri olan kulübümüz 2006 yılında Endüstri Mühendisliği Kulübü ismi ile kurulmuştur. 2013-2014 yılından itibaren Endüstri ve Verimlilik Kulübü adıyla isim değişikliği kararı almıştır. Böylece üye profilini genişleterek diğer bölümlerden de öğrencilere kapılarını açmış ve etkinliklerin hedef kitlesi genişlemiştir.

     Kulübümüz; sorgulayan, bilinçli, duyarlı ve girişimci yönetim kurulu üyeleriyle iş dünyasındaki gelişmeler, eğitimler ve sorunlar hakkında bilgi edinip, bunları düzenlediği etkinliklerle katılımcı öğrencilere aktarmak ve böylece öğrencilerin iş yaşamına hazırlanmasında yardımcı olmak amacındadır.

 VİZYONUMUZ
     Yönetimsel açıdan iş dünyasındaki profesyonellik ve bilgi birikimi ile kurumsal bir hale dönüştürdüğümüz bu yapıda,
lisans bilgileri yanı sıra mesleğimizi de kapsayan işimizi icra ederek ulusal düzeyde ekip olarak ve emek veren her bireyle adı iyi bilinen bir kulüp olmak.

MİSYONUMUZ
     Kulüp üyelerimizle çeşitli sektörlerde kendini kanıtlamış firma ve isimleri bir ortamda buluşturarak üyelerimize lisans bilgilerinin yanı sıra iş tecrübesi, staj, teknik bilgi ve kişisel gelişim sağlama imkanları sunmak, üyelerimizin sosyal etkinliklerini daha verimli bir düzeye çıkararak teknik bilgilerin yanı sıra sosyal ve kültürel gelişimlerine katkı sağlayarak iş dünyasına hazır bir hale getirebilmek.

Endüstri ve Verimlilik Kulübü